Miejsce:

Mielno - Unieście

Termin:

21.05 - 02.06.2018 r. 

Opis:

DW WAM "REWITA" - ośrodek położony 250 m od morza, bezpośrednio nad Jeziorem Jamno, stanowi centrum wypoczynku i integracji na terenie 9 ha, ogrodzony i zalesiony. Zakwaterowanie Gości w   eleganckich pokojach z łazienkami i TV, umeblowane hotelowo, wyposażone w czajnik i sprzęt plażowy. 

Jadalnia w samodzielnym obiekcie , klimatyzowana. Do dyspozycji Gości: plenerowy ogród z urządzeniami aerobikowymi, boiska sportowe, kort tenisowy, szachy plenerowe, strzelnica rekreacyjno-sportowa – łucznictwo, ,zadaszona wiata grillowa, miejsce na ognisko, przystań nad jeziorem ze sprzętem sportowo-wodnym, kuter do rejsów spacerowych po jeziorze Jamno, parking. Ponadto salka konferencyjna, sala widowiskowo –taneczna, kawiarnia. Obiekt po remoncie, całoroczny. 

Baza zabiegowa: światłolecznictwo, kąpiele wirowe kończyn górnych i dolnych, hydromasaże, zabiegi laseroterapeutyczne, magnetoterapia, masaże suche-membranowe, kąpiele kwasowęglowe suche, aquawibron, krioterapia miejscowa, elektroterapia, ultradźwięki, inhalacje, nebulizacje.

Cena:

Cena: 1.640 zł/os.


Zniżka dla Członków PTTK  i właścicieli Karty Pabianiczanina - 4%
Zniżka dla osób z wpłacających do 28 lutego 2018 r. - 40 zł


Zniżek nie łączymy.

Świadczenia:

W cenie zapewniamy:

- Przejazd
- Noclegi w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
- Wyżywienie 3x dziennie (śniadanie bufet szwedzki, obiad i kolacja serwowane)
- Konsultacje lekarską i opiekę medyczną
- Opiekę pilota
- Zabiegi lecznicze 2x dziennie (poniedziałek-piątek)
- Program animacyjno - rozrywkowy pod opieką animatora
- Ubezpieczenie NNW 

Uwagi:

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany. W przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki. 

Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 400 zł/os.
Dopłata do pokoju 1-osobowego - 200 zł/pobyt
Opłata klimatyczna we własnym zakresie ok. 1,80 zł/dziennie

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.