Miejsce:

Termin:

6 - 12.05.2019 r.

Opis:

Wczasy w Hotelu***Gromada to zdrowie i świetna zabawa!

Busko – Zdrój – jako uzdrowisko funkcjonuje już od 1836 roku, jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie. Tutaj leczy się choroby reumatoidalne, choroby obwodowego układu nerwowego, choroby zwyrodnieniowe stawów, gościec, choroby skórne (nie zakaźne)choroby ortopedyczne oraz stany pourazowe tkanek miękkich.

Hotel Gromada*** piękne położenie obok Parku Zdrojowego zapewnia ciszę i kontakt z naturą. Jest to czterokondygnacyjny budynek posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. W komfortowych pokojach znajduje się łazienka, TV, telefon oraz łącze internetowe .

Cena:

1 340 zł/os.

Zniżka dla Członków PTTK oraz właścicieli Karty Pabianiczanina   4%

Zniżka dla osób wpłacających do 28 lutego 2019 r.                   30 zł

ZNIŻEK NIE ŁĄCZYMY !!!

Świadczenia:

Cena zawiera:

• przejazd

• nocleg w pokojach 2-osobowych

• wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja - posiłki serwowane)

• 12 zabiegów rehabilitacyjnych (6 x kąpiel siarczkowa lub borowinowo - węglowa + 6 uzupełniających - do dyspozycji lekarza w czasie badania)

• 1 x wieczorek powitalny z lampką wina

• 1 x warsztaty tematyczne z układania kwiatów

• 1 x biesiada przy grillu

• 1 x wieczór humoru i gier

• korzystanie z wypożyczalni rowerów oraz kijów do Nordic Walking

• bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu

• ubezpieczenie NNW

• opiekę pilota

Cena nie zawiera:

• opłaty uzdrowiskowej - 3,50 zł za dzień/osoba (cena dot. 2018 r.)

• melex „Słoneczny Express” przejazd po Busku - 20 zł/1 godz.

Uwagi:

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych.
Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany. W przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przez organizatora.