SPAŁA

24.09. - 02.10.2016

W programie m.in.:

• Zakwaterowanie w OW "Żbik"
  • 3 posiłki dziennie
  • 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie (dni powszednie)
  • Wycieczka do Tomaszowa Mazowieckiego - zwiedzanie "Niebieskich Źródeł" i skansen rzeki Pilicy
  • Groty Nagórzyckie - podziemna trasa turystyczna
  • Spacery turystyczne po Spale i okolicy
  • Bunkry w Konewce
  • Grzybobranie

990 zł/os.

Zniżka dla członków PTTK - 60 zł
Zniżka dla pozostałych osób wpłacających zaliczkę do dnia 01.08.2016 r. - 50 zł

*Zniżek nie łączymy

W cenie zapewniamy:

• Przejazd
  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
  • Opiekę pilota
  • 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie (dni powszednie) wg zaleceń lekarza - choroby kręgosłupa

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany  w terminie powyżej 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. Impreza odbędzie się przy udziale min. 25 osób, w przypadku mniejszej liczby chętnych nastąpi zwrot zaliczki. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 300 zł/os.

Turnus rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem.