POBIEROWO

26.08 - 3.09.2023 r. (9 dni)

Pobierowo - to najbardziej wysunięta na zachód miejscowość Wybrzeża Rewalskiego, położona w przepięknym lesie sosnowo - świerkowym. Piaszczysta, szeroka plaża. Mikroklimat w Pobierowie wspomaga leczenie: nieżytu górnych dróg oddechowych, alergii, nerwic, stanów wyczerpania fizycznego i psychicznego, lekkich stanów chorobowych układu krążenia, chorób tarczycy.
Ośrodek Wypoczynkowy PARADISO PARK - miejsce z dala od zgiełku, tłumów i hałasu, gdzie słowo wypoczynek nabiera dosłownego znaczenia. Ośrodek położony ok. 400 m od morza. Goście preferujący aktywny wypoczynek znajdą na terenie obiektu basen o powierzchni  128 m² , saunę, grotę solną oraz siłownię. Dla najmłodszych gości jest duży i bezpieczny plac zabaw oraz dwa kąciki zabaw wewnątrz budynku.

Cena: 3.462 zł/os.

Cena: z zabiegami leczniczymi (2 x dziennie w dni robocze): 3.592 zł/os.

Zniżka dla Członków PTTK i właścicieli Karty Pabianiczanina     4 %

Zniżka dla osób wpłacających do 30.03.2023 r.              50 zł

Zniżek nie łączymy

Cena zawiera:

• Przejazd
  • Nocleg w pokojach 2 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (w pokojach TV, czajnik, szklanki, parawan)
  • Wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja )
  • Korzystanie z krytego basenu, sauny, łaźni, sali fitness
  • 1 x wieczorek taneczny
  • 1 x grill (zamiast obiadokolacji)
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie NNW

Dopłata do pokoju 1 - osobowego 150 zł/pobyt

Opłata klimatyczna we własnym zakresie

Biuro PTTK zastrzega sobie możliwość zmiany w programie oraz w cenie imprezy organizowanej przez nasz Oddział z przyczyn od nas niezależnych. Z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń wyjazd może być odwołany.